KNGU district Oost
Vul hier de titel in

Districtsinformatie verplaatst

Vanwege het ontmantelen en opheffen van de districtensites is informatie van deze website overgezet naar een van de volgende KNGU-websites:

  • KNGU.nl, voor sporter en sport-geïnteresseerden; tot begin 2016 is op deze website ook de informatie te vinden voor juryleden, trainers en coaches; 
  • Gymsport.nl, voor gymclubbestuurders; 
  • KNGU Campus.nl, voor info over opleidingen en vanaf begin 2016 ook de plek voor juryzaken, trainers- en coachesinformatie.

Wedstrijden & uitslagen
De sportagenda van district Noord met daarin de wedstrijden, uitslagen en vergaderingen vind je op KNGU.nl onder de knop 'Wedstrijden & uitslagen'.  

Wedstrijdinformatie en trainingen
Informatie over districtswedstrijden en districtstrainingen staan op KNGU.nl per sport onder de button Wedstrijdzaken >..... 

Algemeen 
Districtsinformatie zoals nieuwsbrieven en werkboeken vind je op KNGU.nl onder Meer> Wedstrijdzaken> Districtsinformatie algemeen> District .....

De zoekoptie 
Op KNGU.nl vind je rechts bovenin de pagina de optie 'Zoeken'. Dit is een hulpmiddel bij het vinden van de gewenste informatie binnen KNGU.nl

RSS

Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles

Toon alleen uitslagen










Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles
Week
1e PW 3e divisie & instap en pupillen N3 en Jeugd 1 N4 Gelderland Oost/Gelderse Vallei
25-11-2017 Turnen Dames Sportweg 1, Doetinchem Sazahal
1e PW 3e divisie & instap en pupillen N3 en Jeugd 1 N4 RM/OV/VZ
25-11-2017 Turnen Dames Lage Bergweg 10, Beekbergen

Organisatie: G.V NUNSPEET

 

Nieuwe deelnemerslijst toegevoegd. 14/11/2017

1e PW Voorgeschreven oefenstof Overijssel en instap 18 district Oost
25-11-2017 Turnen Heren Sporthal Kruidenwijk, Kuperserf 41, 7443 HC Nijverdal Sporthal Kruidenwijk

1e PW voorgeschreven oefenstof Benjamin niveau 17-21, Instap 19-21, Pupil 17-20, Jeugd 17 en 18. Tevens Instap niveau 18 uit heel district Oost

Voorlopige wedstrijd indeling:

Ochtend

Wedstrijd 1: Benjamin 20 en 21 en Instap 20 en 21

Wedstrijd 2: Benjamin 18 en 19, Instap 19 en Pupil 20

Dit is een 7 ronden wedstrijd. Na rek en voor vloer een ronde rust.

Middag

Wedstrijd 3 : Instap 18

Wedstrijd 4 : Pupil 17, 18 en 19 en Jeugd 17, 18 en 19

 

Datum Evenement Locatie Sport
  • Nijntje ambassadeur van het Beweegdiploma
  • gk
  • jansen
  • psb
  • Turnsupporter het eerste echte tijdschrift voor turnfans