KNGU district Oost
U bent hier:Home » Agenda
Vul hier de titel in
RSS

Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles

Toon alleen uitslagen










Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles
Week
ACROBATISCHE GYMNASTIEK - 1e Plaatsingswedstrijd C-niveau
31-01-2015 Acrobatische Gymnastiek Laan Oud Indiëgangers 1, Rijssen Sporthal De Stroekeld

Organiserende vereniging DOS Rijssen

 

De Wedstrijdbladen dienen 10 dagen voor de wedstrijd (= 21 januari) binnen te zijn op het onderstaande adres:

     Mandy Stegeman

     Goudenregenplein 5

    7121 AR Aalten

Let op: Indien de wedstrijdbladen niet op 21 januari binnenkomen bij het bovenstaande adres, zullen de wedstrijdbladen als te laat worden gemarkeerd.

Er volgt dan een aftrek van 0,30 per team. Voor verdere informatie en uitleg verwijs ik u naar het wedstrijdreglement of het informatieboekje van de LTC-AG.

 

Wilt u een team afmelden, doe dit voor donderdag 29 januari 12.00 uur via acrogelderland@gmail.com

TURNEN DAMES - 2e Plaatsingswedstrijd 4e divisie Gelderland Oost & D1
31-01-2015 Turnen Dames Sportweg 1, Doetinchem SaZa hal

Organiserende vereniging: RGV Ruurlo

Hieronder de wedstrijdinformatie en jury-indeling voor de 2e PW 4e divisie en voorgeschrevn oefenstof D1. De indeling is hier en daar aangepast qua indeling in de groepjes. Graag aandacht hiervoor.

TURNEN DAMES - 2e Plaatsingswedstrijd 4e divisie rayons GM 1 & D1
31-01-2015 Turnen Dames Sporthal De Peppel, Peppelensteeg 1, Ede

Organiserende vereniging: Turnstede (Sparta Ede, CGV DOK Ede, Exalto Sport Lunteren, DOS Bennekom)

TURNEN DAMES - 2e Plaatsingswedstrijd 4e divisie rayons GM 2 & D1
31-01-2015 Turnen Dames Nijmegen

Organiserende verenigingen: De Hazenkamp en Druturnia.

Hierbij de wedstrijdinformatie voor de 2e plaatsingswedstrijd van de 4e divisie Gelderland Midden 2. 

 

TURNEN DAMES - Plaatsingswedstrijd 5e divisie Oost & D2 Overijssel
31-01-2015 Turnen Dames Schipholtstraat 45, Glanerbrug "De Brug"

Organiserende vereniging: Sportlust Enschede

Inschrijfdatum KNGU-loket: 1-12-2014

het wedstrijdprogramma.

TURNEN DAMES - Plaatsingswedstrijd 5e divisie West & D2 Overijssel
31-01-2015 Turnen Dames Gagelsweg 25, Steenwijk "De Waterwyck"

Organiserende vereniging: Advendo Steenwijk

Inschrijfdatum KNGU-loket: 1-12-2014

Het wedstrijdprogramma.

TURNEN HEREN - 1/4 finale district Oost keuze oefenstof 6 t/m 9 & pupil 10
31-01-2015 Turnen Heren Lage Bergweg 10, 7361 GT Beekbergen Turnhal KNGU centrum

Inschrijfdatum: 26-10-2014

Organiserende vereniging: NTK Apeldoorn

 

Voor de schematische weergave van het wedstrijdprogramma: zie de link.

De groepsindelingen van de wedstrijden zijn geplaatst (9-1-15)

Ook het wedstrijdboekje is geplaatst. Lees vooral de oproep van de TCTH. (14-1-15)

 

TURNEN DAMES - 2e Plaatsingswedstrijd 4e divisie Gelderland Oost & D1 zondag
01-02-2015 Turnen Dames Sportweg 1, Doetinchem Sazahal
Datum Evenement Locatie Sport
  • Nijntje ambassadeur van het Beweegdiploma
  • Kellogs 130 x 66
  • gk
  • jansen
  • zlotto
  • psb