KNGU district Oost
Vul hier de titel in
Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles

Toon alleen uitslagen









Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles
Week
3e voorronde 5e divisie GO zaterdag
14-04-2018 Turnen Dames Sportweg 1, Doetinchem Sazahal

Deze wedstrijd wordt samen georganiseerd met Gelre Gym Dieren

Hieronder het wedstrijdprogramma waar het tijdschema hetzelfde is als bij de 2e voorronde en de namenlijst.

Graaf afmeldingen vooraf doorgeven via wg.td.go456@oost.kngu.nl. Ook de extra juryleden kunnen hier gemeld worden. 

 

Hieronder de uitslag van wedstrijdronde 1, 2 en de doorstroming hiervan.

Er gaan bij de instap nog 2 turnsters extra door te weten Rhodé Bulten - Ypsilon en Kealy Reggelink - RGV Ruurlo (deze zijn niet voorgelezen). De turnsters boven de rode streep gaan door naar de regiofinale op 26 mei 2018 in Winterswijk.

De uitslag van wedstrijdronde 3 en 4 is reeds toegevoegd.

 

Duo districts finale
14-04-2018 Turnen Heren Engweg 6, 3882ALPutten

Finale voor voorgescheven oefenstof district Oost en keuze oefenstof districten Noord en Oost.

Plaatsing via de paatsingswedstrijden district Oost.

28-3-2018: Wedstrijd programma (wedstrijd boekje) geplaatst

3-4-2018: Deelnemersbladen geplaatst

De deelnemers bladen zijn geplaatst. Er is op gelet dat deelnemers van 1 vereniging van dezelfde categorie en niveau in 1 groep geplaatst zijn. Ook is gekeken of deelnemers van 1 vereniging in de twee banen in dezelfde groep geplaatst kunnen worden.

Deelnemersblad wedstrijd 4 aangepast.

Pre Instap wedstrijd
14-04-2018 Turnen Dames Lager Bergweg 10, Beekbergen

Bij de indeling van de verenigingen zullen verenigingen met pre-instap2 turnsters N3 voorrang krijgen.

 

 

Op deze wedstrijddag zal per wedstrijd per baan een klassement worden opgemaakt.

Pre-instap wedstrijd
14-04-2018 Turnen Dames Apeldoorn
3e voorronde 5e divisie GO zondag
15-04-2018 Turnen Dames Sportweg 1, Doetinchem Sazahal Sazahal

Deze wedstrijd wordt samen georganiseerd met St Paulus Gendringen.

Het wedstrijdprogramma en de namenlijst staat hieronder vermeld.

Afmeldingen graag vooraf doorgeven via wg.td.go456@oost.kngu.nl. Ook de extra juryleden kunnen naar dit mailadres gestuurd worden.

Datum Evenement Locatie Sport
  • Nijntje ambassadeur van het Beweegdiploma
  • gk
  • jansen
  • psb
  • Turnsupporter het eerste echte tijdschrift voor turnfans