KNGU district Oost
Vul hier de titel in

Districtsinformatie verplaatst

Vanwege het ontmantelen en opheffen van de districtensites is informatie van deze website overgezet naar een van de volgende KNGU-websites:

  • KNGU.nl, voor sporter en sport-geïnteresseerden; tot begin 2016 is op deze website ook de informatie te vinden voor juryleden, trainers en coaches; 
  • Gymsport.nl, voor gymclubbestuurders; 
  • KNGU Campus.nl, voor info over opleidingen en vanaf begin 2016 ook de plek voor juryzaken, trainers- en coachesinformatie.

Wedstrijden & uitslagen
De sportagenda van district Noord met daarin de wedstrijden, uitslagen en vergaderingen vind je op KNGU.nl onder de knop 'Wedstrijden & uitslagen'.  

Wedstrijdinformatie en trainingen
Informatie over districtswedstrijden en districtstrainingen staan op KNGU.nl per sport onder de button Wedstrijdzaken >..... 

Algemeen 
Districtsinformatie zoals nieuwsbrieven en werkboeken vind je op KNGU.nl onder Meer> Wedstrijdzaken> Districtsinformatie algemeen> District .....

De zoekoptie 
Op KNGU.nl vind je rechts bovenin de pagina de optie 'Zoeken'. Dit is een hulpmiddel bij het vinden van de gewenste informatie binnen KNGU.nl

RSS

Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles

Toon alleen uitslagen










Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles
Week
ACROBATISCHE GYMNASTIEK - PW4 D/E-NIVEAU
16-02-2019 Acrobatische Gymnastiek W.H. van de Pollstraat 1, Wapenveld - Sporthal: "'t Olde Veld"

Organiserende vereniging: GV Wapenveld

 

Wedstrijdbladen:

De wedstrijdbladen van het D/E-Niveau worden dit jaar voor het weer digitaal ingeleverd. De bladen dienen 12 dagen

van te voren (maandag 4 februari 2019 om 20:00 uur) binnen zijn op het emailadres:

acro.oost.wedstrijdbladen@gmail.com.

 

Let op:

  • Bestandsnaam moet volgens een verplicht format worden gemaakt, zie hiervoor het Districtsboekje;
  • Aanleveren via WeTransfer (per vereniging per PW 1 mailtje);
  • Bestanden in PDF-formaat op één pagina;
  • Elke wedstrijd een nieuw wedstrijdblad;

 

Turnen Dames 2e PW 5e divisie & D2,GO
16-02-2019 Turnen Dames Parallelweg 9, Winterswijk Sport- en Turnhal Winterswijk

De 2e plaatisngswedstrijd 5e divisie wordt georganiseerd in samenwerking met Penta Winterswijjk.

Hieronder het wedstrijdprogramma en de namenlijst voor de 2e PW 5e divisie Gelderland-Oost zaterdag. Het programma is hetzelfde als het programma voor de 1e PW. De turnsters beginnen bij het volgende toestel.

 

Graag afmeldingen vooraf doorgeven via wg.td.go456@oost.kngu.nl

Hieronder de uitslag van de 2e PW 5e divisie GO zaterdag van 16 februari 2019

Turnen Dames 2e PW 5e divisie & D2 GO zondag
17-02-2019 Turnen Dames Parallelweg 9, Winterswijk Sport- en Turnhal Winterswijk

De 2e plaatsingswedstrijd 5e divisie wordt in samenwerking met Rap & Snel Groenlo georganiseerd.

Hieronder staat het wedstrijdprogramma en de namenlijst voor de 2e PW 5e divisie Gelderland-Oost zondag. Dit programma is hetzelfde als de 1e PW. De turnsters beginnen het volgende toestel.

 

Graag afmeldingen vooraf doorgeven via wg.td.go456@oost.kngu.nl

TRAMPOLINESPRINGEN - 3e Plaatsingswedstrijd CDE (individueel en synchroon)
29-04-2017 Trampolinespringen Engweg 6, 3882AL Putten Sporthal Putter Eng
Datum Evenement Locatie Sport
  • Nijntje ambassadeur van het Beweegdiploma
  • gk
  • jansen
  • psb
  • Turnsupporter het eerste echte tijdschrift voor turnfans